Kavenu
… a jeho svět báječné herní plochy
Vitráž květinového motýla
Rádi bychom poděkovali za podporu...
Podpora provozu deskoherního klubu ze strany Úřadu městského obvodu 3 města Plzně.


UMO3 Plzeň Děkujeme za podporu provozu volnočasového klubu v rámci podpory volnočasových aktivit pro děti a mládež v našem obvodu.


Na hlavní stránku Na začátek stránky
Podpora Tábora deskových her 2016 ze strany distributorů

Již pátým rokem přispíváme k pořádání Tábora deskových her v Mezholezích u Horšovského Týna ve spolupráci s TOM Stříbrná rosa Staňkov a z. s. Goada Plzeň. Letošní ročník podpořili konání tábora níže uvedení distributoři a společnosti (v abecedním pořadí):


Albi Společnost ALBI kromě známých přáníček vydává deskové hry a dlouhodobě podporuje deskoherní kluby a pořádání turnajů, akcí i táborů. Tento rok připravila pro tábory speciální balíček vybraných her.


Mindok Stejně tak i Mindok dlouhodobě podporuje pořádání deskoherních akcí všeho druhu a rovněž připravuje speciální balíčky vybraných her pro pořádající organizace.


Piatnik Dlouhá léta spolupracujeme se společností Piatnik. I tento rok jsme díky jejímu přispění získali pro tábor zajímavé hry na zahrání.


REXhry Nejmladší ze zmíněných společností je Rexport (REXhry). Je vydavatelem a distributorem velice zajímavých her, které potěší setlávání hráčů i herních zelenáčů.


Wiky hračky Společnost WIKY je prodejcem a distributorem her a hraček orientovaných na volný čas a děti. Za pozornost stojí jejich nabídka pro letní období a možnost nákupu velké části potřeb pro tábory díky spojení prodeje společenských her a papírnictví.


Na hlavní stránku Na začátek stránky