Zveme vás do země báječné herní plochy, do malého herního království Kavenu. Upřednostňujeme férové jednání a dohodu. Tento řád je tedy spíše odpověď na obvyklé otázky nebo pro ty, kterým je dobrá vůle a dohoda málo.

1 Půjčovna

Půjčovna je zde jako možnost pro Vás nahlédnout do krabic, které jsou v obchodech zpravidla zavřené, zahrání hry na místě, nebo zapůjčení s sebou, abyste si ji mohli zahrát v soukromí s rodinou či přáteli.

1.1 Registrace

Registrace u nás není povinná. Před každou výpůjčkou nám můžete sdělit své kontaktní údaje a my je po vrácení opět smažeme. Pokud nám však důvěřujete, můžete nám udělit Souhlas se zpracováním osobních údajů (jméno, příjmení, mail a telefon). Tím se celý proces půjčování nejen urychlí, ale přináší to i další výhody: můžeme Vám lépe na základě Vaší historie poradit další hry, pokud byla hra zakoupena na Vaše jméno, nepotřebujeme pro případnou reklamaci doklad o nákupu, můžete využívat výpůjční a nákupní bonusy a v případě zájmu Vás můžeme emailem upozorňovat na novinky a akce v půjčovně.

1.2 Vypůjčení hry

Postup zapůjčení hry by se dal shrnout takto:

  1. Připravíte si zálohu na hru či hry (ceník půjčovny a přehled her najdete na našich stránkách).
    Záloha je zpravidla o něco málo vyšší, než je obvyklá cena půjčované hry. Půjčujete-li si více her, jejich zálohy se sčítají.
  2. Zavoláte, napíšete, nebo vzkážete, že si nějakou hru budete chtít určitý den zapůjčit, nebo přijdete během
    otevíracích hodin rovnou k nám a hru si sami či s naší pomocí vyberete.
  3. Ponecháte nám zálohu. Za to dostanete potvrzení o její výši, o době, na kterou máte hru zapůjčenou, a o částce, kterou budete po vrácení a zkontrolování hry platit. Cena za zapůjčení se odvíjí od ceny hry, její vzácnosti či náročnosti její kontroly a doby, na kterou ji máte zapůjčenou. V ceníku jsou uvedeny orientační ceny na určitou dobu. Půjčujete-li si hru např. na 14 dní, určitě bude cena nižší než 2x týdenní.
  4. Pokud zjistíte, že hru nestihnete vrátit do smluveného termínu, nebo se Vám líbí natolik, že si ji chcete nechat déle, dejte nám včas vědět. Budeme tak i my moci dát vědět lidem, kteří na hru třeba již čekají.

1.3 Vrácení hry

Když hru vrátíte, zkontrolujeme ji. Je tedy i pro Vás lepší a pro nás rychlejší, pokud ji předtím i sami doma zkontrolujete, zda nic nechybí, a do krabice ji pečlivě srovnáte. Pokud je vše v pořádku, vrátíme Vám zálohu, zaplatíte poplatek za zapůjčení a tím je vše vyřízeno.

Pokud vlastní vinou vracíte hru později, než máte, pak Vám může být naúčtována pokuta za pozdní vrácení (řádově desetikoruny; odvíjí se od toho, jak pozdě hru vracíte a jak k tomu přistupujete).

Pokud by došlo k lehčímu poškození hry, ale hra by byla dále hratelná, počítejte vždy s minimální pokutou 50,- Kč. Pokud by hru již po vašem zásahu hrát nešlo, zaplatíte její pořizovací cenu a můžete si ji ponechat.

Pokud se Vám hra natolik zalíbila, že si ji při vrácení koupíte (či objednáte), získáte na ni speciální cenu, viz 2.1 Bonus.

1.4 Bonus

Při každé 10. výpůjčce máte jako registrovaný zákazník nárok na zapůjčení nejdražší hry z této výpůjčky až na týden zdarma. Při zapůjčení jedné hry máte tedy celou výpůjčku zdarma. Zálohu ovšem zaplatit musíte :).

1.5 Předplatné

Víte-li, že si budete půjčovat hry pravidelně, pak se Vám určitě vyplatí předplatné. To lze zakoupit na rok či půl roku. Podle délky období předplatného se liší poměr vratné zálohy a poplatku, který zůstane nám. Výhodou předplatného je, že nemusíte řešit zálohy a jen si chodíte půjčovat hry. Na peníze, které jste nechali u nás, dostanete potvrzení.

  • 6 měsíců: poplatek 1.200,- Kč a vratná záloha 1.800,- Kč
  • 12 měsíců: poplatek 2.000,- Kč a vratná záloha 1.000,- Kč

Záloha je vratná po uplynutí období, na které máte předplatné, nebo ve chvíli, kdy se z nějakého důvodu rozhodnete svých výhod přestat využívat. O době, která do konce předplatného zbývá, Vás budeme informovat.

2 Obchůdek

Pokud se Vám nějaká hra zalíbila, můžete si ji u nás i zakoupit. K tomu můžete využít i bonus (viz níže). Mnoho lidí využívá náš obchůdek díky otevírací době do pozdních večerních hodin i jako poslední instanci na zakoupení nějakého dárku pro své blízké či známé, kam ten večer právě směřují. Skladem máme spoustu her a mnoho her, které nemáme, jsme schopni pro Vás sehnat.

2.1 Bonus

Pokud si jako registrovaný zákazník při vrácení tutéž hru koupíte či objednáte, získáte na ni speciální cenu, která je ponížená o půjčovné za všední dny (út-pá).

3 Posezení

Když si chcete zahrát, nemusíte odcházet a hledat na to vhodný prostor. Zpravidla je u nás alespoň trochu místa, kam se Vy a případně i Vaši přátelé vejdou, takže se můžete posadit přímo u nás.

Hraní na místě je bezplatné. Hry, které otevřete nechte před zavřením zkontrolovat obsluhou buď přímo u stolu nebo je doneste obsluze k pultu. Pokud si nejste na 101% jisti, kde jste hru vzali, doneste ji obsluze a NEVRACEJTE JI DO POLICE.

Není problém si donést (případně nechat donést) pití či jídlo. Pokud ale chcete jíst, najezte se v klidu a začněte hrát až poté. Konzumace jídla u her je ZAKÁZÁNA!

 

verze 5.0
platnost od 25.5.2018